2011. március 29., kedd
ez az_ megint
Tegnap összevesztem Évával, nem bírtam hülye viselkedését a SPAR-ban. Utána a Timivel vitatkoztunk, hogy nem vásároltam semmit ma ebédre. Úgy amúgy az egész tanári karral sehogy sem állok, senkivel sem beszélgetek totál egyedül maradtam. Kurva jó, talán most megértem milyen a magány. Még szerencse, hogy van egy családom amelyben persze senki nem szeret csak ha pudingot hozok. Szar ha az emberről kiderül, hogy tulképp. senki sem szívleli, miközben azt hitte magáról, hogy sokan. Találkoztam Imrével, egész jót dumáltunk. Anyu még mindig a Gizellában, állítólag húsvétra Éva kiveszi
2011. március 1., kedd
anyu-dani
anyu összetörte magát. Megint leszállt az ágyról és elesett, teljesen összetörte az arcát. Mi lesz még? Hova fog ezután menni?
Daninak megvolt a szülinapja. Kapott egy gördeszkát, békákat. Gördeszkáját megirigyelte Tomika, ezért kellett egy másikat venni neki (nagyobbat). Timi készített dino-s tortát vulkánnal, meg az oviba is vittünk tortát. Boldog szülinapot kis-nagyfiam! Már ötéves vagy!
Daninak megvolt a szülinapja. Kapott egy gördeszkát, békákat. Gördeszkáját megirigyelte Tomika, ezért kellett egy másikat venni neki (nagyobbat). Timi készített dino-s tortát vulkánnal, meg az oviba is vittünk tortát. Boldog szülinapot kis-nagyfiam! Már ötéves vagy!
2011. február 23., szerda
anyu_éva_dani
Dani beteg Éva felügyel rá. Anyu megint megőrült. Menni kell a gyógyszeréért amit aztán Éva bevisz neki. Nem tudom, mi lesz vele, ki fog rá felügyelni... Talán nem kellett volna beavatkozni és ilyen erős gyógyszerekkel kezelni.
2011. február 22., kedd
ez az
Danika megint beteg. Közeledik az ötödik szülinapja. Anyu kórházban, nem tudjuk mi lesz vele ha kijön. Tegnap Évával nem tudtunk bemenni hozzá calici vírus miatt. Lehet én is elkaptam, nem vagyok túl jól.
2011. február 14., hétfő
valentin nap
Eddig nem kaptam még szerelmes levelet. Hát talán eljárt az idő felettem? Ma nem dolgoztam délelőtt, a kisebbik fiamra kellett otthon vigyáznom mert beteg. Egész jó, ha nem kell korán kelni. Délután ECDL vizsga, aztán egy időre átadom a stafétabotot Péter kollégámnak.
2011. február 13., vasárnap
néhány esemény mostanában
Még karácsony után Hajdúszoboszlón voltunk. Nagyjából jól sikerült, bár volt egy két eset. Január gyorsan eltelt, most éppen ecdl-ezek. Megvolt a hagyatéki is, 51 e. forintért. Most már él apuék számlája, most intézem szolgáltatókkal a szerződésmódosításokat. A 20.000 ft-ot a gázművektől, nem sikerült még mindig visszakapni. Gyerekek betegeskednek. Ezen a héten én maradok Durcival, Timinek már menni kell dolgozni miután két hetet volt velük itthon. Dani farsangja közeledik, katicajelmezt készít neki Timi. A szülinapja is közeledik most lesz 5 éves. Gördeszkát fog kapni, bár nap mint nap új kéréssel áll elő. Most már megpróbálok mindennap bejegyzést tenni, de legalábbis hetente.
anyu megőrült
Anyuhoz ma ki kellett hívni a mentőt. Talán elhagyta a gyógyszereit, vagy 'érzelmi magáramagadása' miatt teljesen úgy viselkedik mint aki megtébolyodott. Nem tudom mi lesz. Évával próbáltam tisztázni, hogy ez a fajta kényelmes hozzáállás nem folytatható a részéről. Szerintem nem érti, mint ahogy sosem értette. Illetve igen, csak önszeretete nem engedi áldozatvállalását. Az uszi, alma, futógép sajnos többet jelent neki.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)