2011. február 22., kedd

ez az

Danika megint beteg. Közeledik az ötödik szülinapja. Anyu kórházban, nem tudjuk mi lesz vele ha kijön. Tegnap Évával nem tudtunk bemenni hozzá calici vírus miatt. Lehet én is elkaptam, nem vagyok túl jól.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése