markovicscsalad
2011. február 22., kedd
ez az
Danika megint beteg. Közeledik az ötödik szülinapja. Anyu kórházban, nem tudjuk mi lesz vele ha kijön. Tegnap Évával nem tudtunk bemenni hozzá calici vírus miatt. Lehet én is elkaptam, nem vagyok túl jól.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése