2010. június 13., vasárnap

tomika_szülinap_2

Tomika két éves szülinapját ünnepeltük az Éva kertjében. Jól sikerült, Ernő kamerázott az új kameránkkal. Timi versenye nagyon bejött, nagy élvezettel vettek részt benne a lurkók. Tomika valószínüleg nem sokat vett észre abból, hogy az ő szülinapjáról van szó, de jól érezte magát. Danika ügyesen versenyzett nagyon ügyesen futkosott. Lilike sajnos nem volt. Vendégek: Marci, Viki, Eszter.