2010. december 13., hétfő

eljött a tél

Már december van. Apu már 4 hónapja nem él... Meg lehet ezt szokni? Úgy látszik igen. Anyuval nagyon sok gond van, nem tud mit kezdeni a nagy szabadsággal... Most éppen a krízis intervenciós osztályon van depresszió miatt.

2010. július 26., hétfő

apu

Apu meghalt. 2010. július 20.-án. Borzalmas mennyit kellett szenvednie. Annyit sem tudtam mondani, hogy köszönök mindent amit értem tett. Minden amim van neki köszönhetem. És mégsem tudtam semmit tenni, a kényelmes bejárogatáson kívül. Remélem kb. én is ennyit kapok majd.

2010. június 13., vasárnap

tomika_szülinap_2

Tomika két éves szülinapját ünnepeltük az Éva kertjében. Jól sikerült, Ernő kamerázott az új kameránkkal. Timi versenye nagyon bejött, nagy élvezettel vettek részt benne a lurkók. Tomika valószínüleg nem sokat vett észre abból, hogy az ő szülinapjáról van szó, de jól érezte magát. Danika ügyesen versenyzett nagyon ügyesen futkosott. Lilike sajnos nem volt. Vendégek: Marci, Viki, Eszter.

2010. május 21., péntek

danika

Danika nagyon okos már. Nagyon szépen beszél, választékos szavakat használ. Nagyon érdeklik a dinók, állatok sokat beszél az "elképesztő támadások"-ról a National Wild csatornán.

tomika

Tomika eddig nem nagyon evett, de a béres csepptől tényleg nagyon megjött az étvágya. Remélem kicsit felhízik, mert nagyon kis soványka.