Tegnap összevesztem Évával, nem bírtam hülye viselkedését a SPAR-ban. Utána a Timivel vitatkoztunk, hogy nem vásároltam semmit ma ebédre. Úgy amúgy az egész tanári karral sehogy sem állok, senkivel sem beszélgetek totál egyedül maradtam. Kurva jó, talán most megértem milyen a magány. Még szerencse, hogy van egy családom amelyben persze senki nem szeret csak ha pudingot hozok. Szar ha az emberről kiderül, hogy tulképp. senki sem szívleli, miközben azt hitte magáról, hogy sokan. Találkoztam Imrével, egész jót dumáltunk. Anyu még mindig a Gizellában, állítólag húsvétra Éva kiveszi
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése