2011. március 29., kedd
ez az_ megint
Tegnap összevesztem Évával, nem bírtam hülye viselkedését a SPAR-ban. Utána a Timivel vitatkoztunk, hogy nem vásároltam semmit ma ebédre. Úgy amúgy az egész tanári karral sehogy sem állok, senkivel sem beszélgetek totál egyedül maradtam. Kurva jó, talán most megértem milyen a magány. Még szerencse, hogy van egy családom amelyben persze senki nem szeret csak ha pudingot hozok. Szar ha az emberről kiderül, hogy tulképp. senki sem szívleli, miközben azt hitte magáról, hogy sokan. Találkoztam Imrével, egész jót dumáltunk. Anyu még mindig a Gizellában, állítólag húsvétra Éva kiveszi
2011. március 1., kedd
anyu-dani
anyu összetörte magát. Megint leszállt az ágyról és elesett, teljesen összetörte az arcát. Mi lesz még? Hova fog ezután menni?
Daninak megvolt a szülinapja. Kapott egy gördeszkát, békákat. Gördeszkáját megirigyelte Tomika, ezért kellett egy másikat venni neki (nagyobbat). Timi készített dino-s tortát vulkánnal, meg az oviba is vittünk tortát. Boldog szülinapot kis-nagyfiam! Már ötéves vagy!
Daninak megvolt a szülinapja. Kapott egy gördeszkát, békákat. Gördeszkáját megirigyelte Tomika, ezért kellett egy másikat venni neki (nagyobbat). Timi készített dino-s tortát vulkánnal, meg az oviba is vittünk tortát. Boldog szülinapot kis-nagyfiam! Már ötéves vagy!
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)