2011. március 1., kedd

anyu-dani

anyu összetörte magát. Megint leszállt az ágyról és elesett, teljesen összetörte az arcát. Mi lesz még? Hova fog ezután menni?
Daninak megvolt a szülinapja. Kapott egy gördeszkát, békákat. Gördeszkáját megirigyelte Tomika, ezért kellett egy másikat venni neki (nagyobbat). Timi készített dino-s tortát vulkánnal, meg az oviba is vittünk tortát. Boldog szülinapot kis-nagyfiam! Már ötéves vagy!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése