2011. február 13., vasárnap

néhány esemény mostanában

Még karácsony után Hajdúszoboszlón voltunk. Nagyjából jól sikerült, bár volt egy két eset. Január gyorsan eltelt, most éppen ecdl-ezek. Megvolt a hagyatéki is, 51 e. forintért. Most már él apuék számlája, most intézem szolgáltatókkal a szerződésmódosításokat. A 20.000 ft-ot a gázművektől, nem sikerült még mindig visszakapni. Gyerekek betegeskednek. Ezen a héten én maradok Durcival, Timinek már menni kell dolgozni miután két hetet volt velük itthon. Dani farsangja közeledik, katicajelmezt készít neki Timi. A szülinapja is közeledik most lesz 5 éves. Gördeszkát fog kapni, bár nap mint nap új kéréssel áll elő. Most már megpróbálok mindennap bejegyzést tenni, de legalábbis hetente.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése