2010. december 13., hétfő

eljött a tél

Már december van. Apu már 4 hónapja nem él... Meg lehet ezt szokni? Úgy látszik igen. Anyuval nagyon sok gond van, nem tud mit kezdeni a nagy szabadsággal... Most éppen a krízis intervenciós osztályon van depresszió miatt.