Eddig nem kaptam még szerelmes levelet. Hát talán eljárt az idő felettem? Ma nem dolgoztam délelőtt, a kisebbik fiamra kellett otthon vigyáznom mert beteg. Egész jó, ha nem kell korán kelni. Délután ECDL vizsga, aztán egy időre átadom a stafétabotot Péter kollégámnak.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése