2011. február 14., hétfő

valentin nap

Eddig nem kaptam még szerelmes levelet. Hát talán eljárt az idő felettem? Ma nem dolgoztam délelőtt, a kisebbik fiamra kellett otthon vigyáznom mert beteg. Egész jó, ha nem kell korán kelni. Délután ECDL vizsga, aztán egy időre átadom a stafétabotot Péter kollégámnak.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése