2011. február 23., szerda

anyu_éva_dani

Dani beteg Éva felügyel rá. Anyu megint megőrült. Menni kell a gyógyszeréért amit aztán Éva bevisz neki. Nem tudom, mi lesz vele, ki fog rá felügyelni... Talán nem kellett volna beavatkozni és ilyen erős gyógyszerekkel kezelni.

2011. február 22., kedd

ez az

Danika megint beteg. Közeledik az ötödik szülinapja. Anyu kórházban, nem tudjuk mi lesz vele ha kijön. Tegnap Évával nem tudtunk bemenni hozzá calici vírus miatt. Lehet én is elkaptam, nem vagyok túl jól.

2011. február 14., hétfő

valentin nap

Eddig nem kaptam még szerelmes levelet. Hát talán eljárt az idő felettem? Ma nem dolgoztam délelőtt, a kisebbik fiamra kellett otthon vigyáznom mert beteg. Egész jó, ha nem kell korán kelni. Délután ECDL vizsga, aztán egy időre átadom a stafétabotot Péter kollégámnak.

2011. február 13., vasárnap

néhány esemény mostanában

Még karácsony után Hajdúszoboszlón voltunk. Nagyjából jól sikerült, bár volt egy két eset. Január gyorsan eltelt, most éppen ecdl-ezek. Megvolt a hagyatéki is, 51 e. forintért. Most már él apuék számlája, most intézem szolgáltatókkal a szerződésmódosításokat. A 20.000 ft-ot a gázművektől, nem sikerült még mindig visszakapni. Gyerekek betegeskednek. Ezen a héten én maradok Durcival, Timinek már menni kell dolgozni miután két hetet volt velük itthon. Dani farsangja közeledik, katicajelmezt készít neki Timi. A szülinapja is közeledik most lesz 5 éves. Gördeszkát fog kapni, bár nap mint nap új kéréssel áll elő. Most már megpróbálok mindennap bejegyzést tenni, de legalábbis hetente.

anyu megőrült

Anyuhoz ma ki kellett hívni a mentőt. Talán elhagyta a gyógyszereit, vagy 'érzelmi magáramagadása' miatt teljesen úgy viselkedik mint aki megtébolyodott. Nem tudom mi lesz. Évával próbáltam tisztázni, hogy ez a fajta kényelmes hozzáállás nem folytatható a részéről. Szerintem nem érti, mint ahogy sosem értette. Illetve igen, csak önszeretete nem engedi áldozatvállalását. Az uszi, alma, futógép sajnos többet jelent neki.