markovicscsalad
2011. február 23., szerda
anyu_éva_dani
Dani beteg Éva felügyel rá. Anyu megint megőrült. Menni kell a gyógyszeréért amit aztán Éva bevisz neki. Nem tudom, mi lesz vele, ki fog rá felügyelni... Talán nem kellett volna beavatkozni és ilyen erős gyógyszerekkel kezelni.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése