2011. február 23., szerda

anyu_éva_dani

Dani beteg Éva felügyel rá. Anyu megint megőrült. Menni kell a gyógyszeréért amit aztán Éva bevisz neki. Nem tudom, mi lesz vele, ki fog rá felügyelni... Talán nem kellett volna beavatkozni és ilyen erős gyógyszerekkel kezelni.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése