Anyuhoz ma ki kellett hívni a mentőt. Talán elhagyta a gyógyszereit, vagy 'érzelmi magáramagadása' miatt teljesen úgy viselkedik mint aki megtébolyodott. Nem tudom mi lesz. Évával próbáltam tisztázni, hogy ez a fajta kényelmes hozzáállás nem folytatható a részéről. Szerintem nem érti, mint ahogy sosem értette. Illetve igen, csak önszeretete nem engedi áldozatvállalását. Az uszi, alma, futógép sajnos többet jelent neki.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése