markovicscsalad
2010. december 13., hétfő
eljött a tél
Már december van. Apu már 4 hónapja nem él... Meg lehet ezt szokni? Úgy látszik igen. Anyuval nagyon sok gond van, nem tud mit kezdeni a nagy szabadsággal... Most éppen a krízis intervenciós osztályon van depresszió miatt.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése