Apu meghalt. 2010. július 20.-án. Borzalmas mennyit kellett szenvednie. Annyit sem tudtam mondani, hogy köszönök mindent amit értem tett. Minden amim van neki köszönhetem. És mégsem tudtam semmit tenni, a kényelmes bejárogatáson kívül. Remélem kb. én is ennyit kapok majd.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése