markovicscsalad
2010. május 21., péntek
tomika
Tomika eddig nem nagyon evett, de a béres csepptől tényleg nagyon megjött az étvágya. Remélem kicsit felhízik, mert nagyon kis soványka.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése