2012. február 5., vasárnap

1 évvel később

Egy évre rá, anyu egész jól van Pannikának köszönhetően. Pannika 2011. május 27-én került az életünkbe, és nagy változtatásokat hozott főleg anyu életébe. Most már ott él kőbányán anyuval, aki így el tudja viselni az életet. Apura egyre kevesebbet gondol mindenki. Nemsokára március akkor kimegyünk a sírjához. 2010 július 20. több mint másfél év telt el és az élet megy tovább...
Gyerekeim jól vannak, Danika nem meg iskolába még de nagyon okos. Kisöccse ma épp egyik barátja szülinapján volt a Sugár játszóházban. Amúgy épp nagyon hideg van -20 fok is előfordul a jövő héten. Hó is esett tegnap szánkóztunk. Timi mamája egyre rosszabbul, múlt héten kétszer kiesett a székéből. Ma már a willy 4 filmet nézzük, múlt héten a végignéztük a 1-3 filmet. Betegállományban voltam derékfájás miatt.

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése